Авторизация на сайте

Енергозберігаючі Склопакети

Енергозберігаюче скло отримало свою назву через спеціальне оптичне низькоемісійне (або енергозберігаюче) покриття, яке наноситься на поверхню звичайного прозорого скла для підвищення його енергозберігаючих властивостей.

Цей шар пропускає в приміщення інфрачервоне випромінювання (прямі сонячні нагрівальні промені), одночасно з цим "відзеркалюючи" довгі теплові хвилі (наприклад, тепло від нагрівальних радіаторів).

Іншими словами, енергозберігаюче скло впускає до приміщення сонячне тепло, але не випускає назовні тепло від нагрітих предметів, повертаючи його назад.


Енергозберігаюче скло іноді ще називають селективним склом.


Рівень енергозбереження низькоемісійного скла визначається фізичною величиною, що називається емісією поверхні (Е) - здатність відбивати довгохвильове теплове випромінювання, довжина хвилі якого менше 16000 Нм.
Чим нижче коефіцієнт емісії, тим менше втрати тепла. У звичайного скла емісія поверхні Е становить 0.83, а у сучасного енергозберігаючого скла - менше
0,04...

Енергозберігаюче i-скло виробляється вакуумним напиленням на скло спеціальних оксидів металів і представляє собою тришарову (або більше) структуру з чергування шарів діелектриків (BiO, AlN, TiO2, і т.п.), для потрібного зчеплення використовують високовакуумне обладнання з системою магнетронного розпилення.

Тобто низькоемісійне i-скло - це звичайне прозоре скло високої якості плюс спеціальне металізоване напилення (або енергозберігаюче низькоемісійне покриття)


лучшие игры бесплатно Сначала зайдите на за любимой игрой, а потом обязательно посетите сайт с каталогом лучших ТОП игр - это стоит того