Авторизация на сайте

Дзеркальні склопакети

Дзеркальні склопакети (Рефлекторні склопакети)Склопакети з дзеркальним покриттям доречні не тільки на першому поверсі — часто дзеркальні склопакети повністю змінюють екстер’єр будинку і перетворюють цілком звичайну непоказну будівлю в шедевр архітектури.

Крім високих захисних властивостей (від ультрафіолету і нескромних поглядів), вони ще і володіють підвищеним рівнем міцності. Найтонша металева плівка володіє високим опором до випадкових механічних впливів і абсолютно не боїться абразивів — напилюється сріблястий або золотавий метал на внутрішні поверхні і не взаємодіє з зовнішнім середовищем.

Але при установці дзеркального склопакета слід враховувати кілька факторів:

Доречність в дизайні будинку;
Збереження відносної «непрозорості» тільки в денний час;
Більш високу вартість.

При включенні внутрішнього освітлення в будинку, все, що відбувається в кімнаті стає чітко видно з вулиці, як і при використанні звичайного скла. Заощадити на шторах і жалюзях вийде тільки в офісах або магазинах.

Існує кілька видів склопакетів, якими комплектуються пластикові вікна:

-Склопакети, де використовується дзеркальне напилення на скло.
-Склопакети з енергоефективним покриттям.
-Скло з кольоровим (тонованим) покриттям.

Дзеркальне напилення на скло, в даний час, використовуються не тільки для скління будівель офісного типу, його дуже часто застосовують при склінні приватних будинків, квартир. Дзеркальні склопакети дають можливість вам бачити все, але при цьому, залишаючись абсолютно невидимим, для поглядів з вулиці, що відіграє особливу роль, для житлових приміщень, що знаходяться на нижніх поверхах.
 

Дзеркальні склопакети, виконують і свою пряму дію - захист приміщення, від попадання прямих сонячних променів. Кімната з такими склопакетами залишається світлою, однак ультрафіолетове випромінювання відсікається, що допомагає для створення в приміщенні комфортної атмосфери. Крім того, склопакети з дзеркальним напиленням, створюють антиблікову функцію, що дуже важливо при роботі за комп'ютером, або перегляді телевізора, в сонячний день.

лучшие игры бесплатно Сначала зайдите на за любимой игрой, а потом обязательно посетите сайт с каталогом лучших ТОП игр - это стоит того