Авторизация на сайте

Сонцезахисні Склопакети

Здатність пропускати світло - дуже важлива характеристика склопакета. 
Вікно - основне джерело світла протягом дня, але сонячне світло має кілька спектрів, і не всі вони корисні для нашого організму.Більш того, ультрафіолет буває найчастіше шкідливий не тільки нам, а й оточуючим нас предметам, які дуже повільно, але руйнуються під його впливом.

Якщо врахувати при цьому ще й вплив сонячної радіації, та теплову енергію, виходить цілий ряд факторів, які впливають на наше самопочуття і працездатність.

Для захисту від цих чинників були придумані склопакети з особливими властивостями, які називаються сонцезахисними.


За своєю будовою, сонцезахисні склопакети нічим не відрізняються від звичайних.

Ті ж самі два або три скла, скріплені по кромці роздільною рамкою, з герметичними камерами між ними.

Але одне або відразу кілька видів скла в такому склопакеті обробляється для додання йому нових властивостей.

Ця обробка може бути виконана різними способами, в залежності від яких скло виходить або світловідбиваючими, або поглинаючими світло.Основна технологія, що використовується для створення сонцезахисного скла - це нанесення покриття з оксидів різних металів, в тому числі і дорогоцінних.Покриття наноситься піролітичним методом або методом катодного розпилення.
Перший метод використовується на стадії виготовлення скла.


Покриття, нанесене за допомогою піролізу, довговічне та стійке, але його світловідбивна здатність не дуже висока. Катодне, або електромагнітне, покриття наноситься вже на готове скло.


Оброблене таким чином скло боїться агресивних мийних засобів, тому вставляються в склопакет напиленням всередину.

Третій спосіб створення сонцезахисного скла - наклеювання на нього кольорової полімерної плівки на основі лавсану.

Таке скло в основному не поглинає, а відбиває, потрапляюче на нього світло. Колір плівки може бути підібраний з урахуванням дизайнерських особливостей фасаду будівлі. Часто при її нанесенні виходить дзеркальний ефект, коли з вулиці не видно, що відбувається в приміщенні.


Візерункове світлорозсіювальне скло дуже популярне через свою декоративність та відмінні світлорозсіювальні здібності. З його допомогою в приміщенні можна створити м'яке розсіяне освітлення. 
Таке скло практично виключає наскрізну видимість, через що його часто застосовують в склінні ванних кімнат.


Використання сонцезахисних склопакетів допомагає позбутися занадто різкого, стомлюючого для очей світла, перепадів температури вдень і вночі. За допомогою кольорового напилення можна надати будівлі оригінальний вигляд.

В офісних приміщеннях, де основну частину часу працівники проводять за комп'ютером, склопакети оберігають монітори від відблисків.


Теги: Сонцезахисні склопакети, рефлекторні склопакети, склопакети із захистом від сонця, виробництво склопакетів рівне.

лучшие игры бесплатно Сначала зайдите на за любимой игрой, а потом обязательно посетите сайт с каталогом лучших ТОП игр - это стоит того