Авторизация на сайте

Шпроси

Що таке шпроси?


Це декоративний елемент, плетіння усередині склопакета. Утворюючи в ньому певний візерунок, шпроси надають вікну більш естетичного вигляду. В наших вікнах ми використовуємо міжскляні шпроси — декоративні планки з алюмінію, які встановлюються всередині склопакета за допомогою спеціальних з’єднувачів у вигляді візерунків.

Ширина між шибами в склопакеті повинна бути не менше 12-18 мм, а встановлювати їх можна як в 1-но камерні, так і в 2-х камерні склопакети.

Ми пропонуємо  шпроси білого, золотистого і коричневого кольорів, а також рiзнi варiанти ламiнацiй.

Стандартна ширина міжскляних шпросів (8, 18, 25 мм) дозволяє досить легко згинати їх під різними радіусами.  Шпроси виготовляють прямими і фігурними, вигнутими у вигляді дуги або кола, або інших форм. Прямі шпроси між собою можна з’єднувати під різними кутами, складаючи різні фігури і тим самим розділяючи склопакет довільним способом – симетрично або асиметрично.

Шпроси збільшують вартість вікна. Варто знати, що шпроси погіршують теплоізоляційні властивості вікна, оскільки вони є додатковим провідником холоду. Свідчить про це невеликий конденсат, який іноді з’являється на вікнах біля шпросів. В середньому показник теплопровідності збільшується на 10-15%. Пластикові вікна зі шпросами в наш час користуються великою популярністю, оскільки вони додають індивідуальності вікну, підкреслюючи особливість інтер’єру та екстер’єру. Вирішення питання про оздоблення вікна шпросами залежить лише від бачення архітектора та від особистих уподобань власника будинку або квартири.
 

8мм
             18мм
                      25мм


Варiанти шпросових з'єднань
Якi бувають шпроси ?


1.  Конструктивні шпроси
Це фактично частина віконної рами, яка поділяє вікно на ділянки задуманої форми, в які окремо встановлюється склопакет. Матеріали трохи відрізняються від стандартних: використовується спеціальний профіль. Таке сегментування великого вікна, в першу чергу, забезпечує надійність великогабаритної конструкції і тільки в другу чергу, відіграє естетичну роль в інтер’єрі. Розміри таких сегментів обумовлюються відразу, так як від них залежить як зовнішній вигляд, так і функціональна сторона підсумкового варіанту.

2. Міжсклянi шпроси
Такий варіант підходить як для однокамерних, так і двокамерних склопакетів. Декоративні планки з синтетичних матеріалів встановлюються прямо усередині склопакета, у вигляді вибраного орнаменту. В основному, найбільш популярними кольорами. Є варіант вибору іншого кольору, але буде розглядатися це як індивідуальний проект, за індивідуальною ціною. Є варіант тонування шпросів, що розширює діапазон творчих ідей замовника. Форма та конфігурація шпросів також може бути різною: прямі, зігнуті, фігурні. Власне, саме це забезпечує такий великий вибір можливих візерунків на вікні.
Варіанти шпросових ламінацій 


лучшие игры бесплатно Сначала зайдите на за любимой игрой, а потом обязательно посетите сайт с каталогом лучших ТОП игр - это стоит того